Skip to Content נגישות האתר

קשרי משקיעים – הנהלה

דירקטוריון וההנהלה בכירה

האנשים הבאים הם הדירקטורים שלנו, הנהלה בכירה ועובדים על עבודתם אנו תלויים:

שם גיל עמדה
איזי שרצקי 68 נשיא ודירקטור
יהודה כהנא 70 דירקטור
זאב קורן 69 יו"ר הדירקטוריון ודירקטור בלתי תלוי
אפרים שרצקי * 62 דירקטור
אייל שרצקי 46 מנכ"ל משותף ודירקטור
ניר שרצקי 42 מנכ"ל משותף ודירקטור
גיל שרצקי 37 דירקטור
יואב כהנא (1) (2) 41 דירקטור
יגאל שני 70 דירקטור
ישראל ברון (1) (2) (3) + 61 דירקטור חיצוני
גדעון קוטלר (1) (2) (3) 74 דירקטור חיצוני
טל שרצקי-יפו  ** 37 דירקטור
עמי סרנגה 51 משנה למנהל כללי
אלי קמר 48 מנהל כספים וסמנכ"ל כספים
גיא אהרונוב 49 יועץ משפטי
אודי מזרחי 43 סמנכ"ל כספים

הערות:

(1)  חבר ועדת ביקורת

(2) חבר ועדה לענייני תגמול

(3) דירקטור חיצוני נבחר בהתאם לחוק החברות הישראלי

+ יו"ר של כל הוועדות

* מר יגאל שני מונה מחדש על ידי הדירקטוריון יחד עם אפרים שרצקי ב9 פברואר 2015 על מנת להחליף מר אבנר קורץ ומר עמוס קורץ (בהתאמה) שהתפטרו מהדירקטוריון ב15 ספטמבר 2014 בשל תיקון הסכם בעלי המניות של מוקד איתוראן.

** מונה על ידי הדירקטוריון ב -13 במרץ 2014, במקומו של מר יגאל שני, שהתפטר על מנת לאפשר עמידה בהוראות החוק החברות הישראלית, אשר דורשות כי הדירקטוריון יכלול אישה אחת לפחות.

איזי שרצקי הוא מייסד שותף של החברה שלנו והנשיא שלה.  הוא כיהן בעבר כיו"ר הדירקטוריון שלנו. עד שנת 2003, מר שרצקי שימש גם כמנכ"ל שלנו.  מר שרצקי משמש גם כיו"ר הדירקטוריון של מוקד (1973) החקירות בע"מ, מוקד שירותים, מידע והשקעות בע"מ, והמוקד איתוראן.  הוא משמש גם כדירקטור בטיקאל אוסף מסמכי בע"מ, מר שרצקי הוא אביו של אייל, ניר וגיל שרצקי, אחיו של אפרים  שרצקי ודודה של טל שרצקי-יפו.

יהודה כהנא הוא מייסד שותף של החברה שלנו וכיהן במועצת המנהלים שלנו מאז 1995. הפרופסור כהנא הוא יזם בשתי הזירות האקדמיות ועסקיות.  הוא קיבל את פרס הביטוח הבינלאומי הגבוה ביותר לתרומה המתמשכת שלו לתאוריה, הפרקטיקה והחינוך בביטוח וניהול סיכונים.  הוא ייסד ועומד בראש YKCenter להכנה לכלכלה החדשה.  פרופ 'כהנא הוא פרופסור אמריטוס בפקולטה לניהול, אוניברסיטת תל אביב, שם הוא עמד בראש המכון לעסקים וסביבה.  הוא לימד בבתי ספר רבים עסקיים ברחבי העולם, כוללים בית הספר וורטון, אוניברסיטת טקסס, אוניברסיטת טורונטו ואוניברסיטת פלורידה, והקים ושימש כדיקן הראשון של בית הספר האקדמי הישראלי על ביטוח.  פרופ 'כהנא הוא בעלים עיקריים של חניית פנגו ושל קפיטל פוינט בע, ופעיל ביצירה, ניהול של חברות סטארט-אפ וחממות טכנולוגיות, שאינן קשורות לחברה שלנו.  הוא מעורב במספר רב של ארגונים שלא למטרות רווח העוסקים במגוון רחב של היבטים של הכלכלה החדשה, עם האגודה לאנשים לקויים ראייה, והוא חבר הכבוד של לשכת מסחר ישראל-ברזיל.  פרופ 'כהנא הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וסטטיסטיקה, תואר שני במנהל עסקים ותואר דוקטור במימון מהאוניברסיטה העברית בירושלים.  הוא מתמחה בביטוח, ניהול סיכונים, נושאים סביבתיים וחיזוי טכנולוגי.  הוא אביו של יואב כהנא.

זאב קורן כיהן כדירקטור בחברה שלנו מאז שנת 2006 ומשמש מאז 2011 כיו"ר הדירקטוריון של החברה.  בשנת 1988, תת-אלוף (מיל ') קורן פרש מצה"ל לאחר קריירה של 25 שנים, שבה בעמדתו הסופית הוא שימש כראש מחלקת משאבי אנוש תכנון לחלוקת המטה הכללי.  מאז הוא שימש בתפקיד בכיר בחברות בתחומי שילוח בינלאומי ושירותים רפואיים.  במהלך שש השנים האחרונות הוא שימש גם כמנהל הכללי של חברה לניהול קופות.  הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה וקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.

אייל שרצקי כיהן כדירקטור בחברה שלנו מאז רכישתה מתדיראן בשנת 1995 וכמנכ"ל משותף מאז 2003. לפני 2003, הוא שימש כמנכ"ל חלופי של החברה שלנו בשנת 2002 וכסגן נשיא פיתוח עסקי בשנים 1999 ועד שנת 2002. מר שרצקי מכהן גם כדירקטור במוקד איתוראן ובחלק בחברות הבנות האחרות שלנו, כולל רשת איתוראן.  משנת 1994 עד שנת 1999, כיהן כמנהל העסקים הראשי של מוקד שירותים, מידע והשקעות וכיועץ משפטי לכמה מהחברות הכלולות שלנו.  מר שרצקי מחזיק בתואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפטים מבית הספר לתל אביב למשפטים באוניברסיטת ותואר Executive MBA מבית הספר לניהול Kellogg באוניברסיטת נורת'ווסטרן, ארה"ב.  מר שרצקי הוא בנו של איזי שרצקי ואחיהם של ניר וגיל שרצקי ואחיין של אפי שרצקי.

ניר שרצקי כיהן כדירקטור בחברה שלנו מאז רכישתה מתדיראן בשנת 1995 וכמנכ"ל משותף מאז 2003. לפני 2003, מר שרצקי שימש כמנכ"ל חלופי של החברה שלנו 1995-2003. מר שרצקי הוא גם דירקטור במוקד איתוראן.  הוא מחזיק בתארים ראשון ושני בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.  ניר הוא בנו של איזי שרצקי ואחיהם של אייל וגיל שרצקי ואחיין של אפי שרצקי.

גיל שרצקי מכהן כדירקטור של החברה שלנו ומאז שינה 2013 בהתאם לפעילות הבינלאומית שלנו ופיתוח עסקי.  מר שרצקי מכהן מאז 23 ינואר 2007 כמנהל העסקים הראשי של חברת הבת שלנו, E-Com הגלובלי מסחר אלקטרוני בע"מ משנת 2003 ועד 2013.  מר שרצקי שימש כמנהל הפרסום שלנו.  בשנים 2000 – 2001 עבד גיל במרכז השליטה שלנו, ובשנות 2001 – 2002 הוא עבד במשרד פרסום.  מר שרצקי מחזיק בתואר ראשון במנהל עסקים ממרכז הבינתחומי בהרצליה, ותואר MBA מבית הספר לות של עסקים באוניברסיטת שיקגו, USA. גיל שרצקי הוא בנו של איזי שרצקי ואחיהם של אייל שרצקי וניר שרצקי ואחיין של אפי שרצקי.

יואב כהנא שימש כמנהל של החברה שלנו מאז 1998. החל משנת 2006, מר כהנא עבד עבור אנזימוטק בתפקידים ניהוליים שונים, כוללים מנהל הפיתוח עסקי, סמנכ"ל השיווק ומכירות, מנהל תינוקות תזונת יחידה עסקית, מנכ"ל ויו"ר מתקדם שומני AB, מיזם משותף של AAK AB ואנזימוטק, המתמחה ברכיבים תזונתיים לתעשיית מזון התינוקות.  בנוסף, מר כהנא מכהן כמנהל העסקים הראשי של ספוט-און Therapeutics בע"מ, חברת סטארט-אפ שמפתח מכשור רפואי לטיפול בסחרחורות.  במהלך השנים 2004-2005, מר כהנא שימש כסגן נשיא למכירות ושיווק באלביט מערכות ראיית בע"מ בשנות 2001 ו -2002, הוא שימש כמנהל הפיתוח העסקי בדנוור אחזקות והשקעות בע"מ בשנת 2000, מר כהנא הקים איתוראן פלורידה קורפ ושימש כמנכ"ל עד שנת 2001. מר כהנא בעל תואר ראשון במדעי חיים בצורת אוניברסיטת תל-אביב, תואר ראשון בביטוח ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.  יואב כהנא הוא בנו של פרופ 'יהודה כהנא.

יגאל שני כיהן כדירקטור בחברה שלנו מאז רכישתה מתדיראן בשנת 1995. מר שני הוא סוכן ביטוח ושותף בסוכנות סוכנות ביטוח צוותית הביטוח (1998) בע"מ יחד עם אפרים  שרצקי,., המספק שירותי ביטוח לחברה שלנו.  מר יגאל שני, התפטר ב13 במרץ 2013 על מנת לאפשר עמידה בהוראות חוק החברות הישראליות, אשר דורשות כי הדירקטוריון לכלול אישה אחת לפחות ומונה מחדש על 9 פבואר 2015 כדי להחליף מר אבנר קורץ כקטגוריה ב' מנהל.

ישראל ברון מכהן כדירקטור חיצוני בחברה שלנו מאז שנת 2003 והוא היו"ר של הוועדות של הדירקטוריון שלנו.  מר ברון מכהן כדירקטור בפועל שירותי נאמנות בע"מ, חברה בת בבעלות מלאה של בנק הפועלים בע"מ בנוסף, מר ברון מכהן כמנכ"ל של מספר פרישת עובדי מגזר הציבורי ותוכניות חיסכון מאז 2003. לפני 2003, מר ברון ניהל חברת ייעוץ ארגונית, שימש כמנהל השקעות בקבוצת יצחק תשובה בשנים 1999-2001 וכמנהל עסקים ראשי של גמולות חברה להשקעות בע"מ מר ברון מכהן כדירקטור של שירותי ניהול ברון איכות בע"מ ועד 2004 כיהן כדירקטור בנעליים בריל תעשיות בע"מ מר ברון הוא רו"ח מוסמך ובעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת בר-אילן ברמת-גן, ישראל . ישראל ברון נבחר מחדש ב -15 בדצמבר 2014, לטווח של 3 שנים נוספות לכהונה כדירקטור חיצוני.

גדעון קוטלר הוא דירקטור חיצוני של החברה שלנו.  הוא נבחר ב -30 באפריל, 2014. מר קוטלר מכהן כמנהל נכסים של שטראוס גרופ בע"מ, אחת מהחברות הגדולות בציבור של ישראל, מאז שנת 1997. לפני כן, מר קוטלר שימש במשך 3 שנים כ מנכ"ל של תל-אביב התחנה המרכזית חדש, ובמשך 14 שנים כמנכ"ל של חברת הניהול של דיזנגוף הסנטר.  מר קוטלר מכהן כדירקטור חיצוני באלרן נדל"ן בע"מ משנת 2007 ועד שנת 2010.

גב 'טל שרצקי-יפו התמנתה כחברת מועצת המנהלים, ומשמשת כדירקטורית קטגוריה א  עד 25 בדצמבר, 2016. הגב' שרצקי-יפו היא שותפה בההייטק ונצ'ר קפיטל המחלקה של משרד עורכי דין עמית, פולק, מטלון ושות '(APM), המתמחה בתחומי מיזוגים ורכישות, הון סיכון והשקעות הון פרטיים, הקמת קרנות, היי-טק וממשל תאגידים.  לפני שהצטרפה לAPM, הגב 'שרצקי-יפו היתה שותפה במשרד עורכי הדין הבינלאומי אקין גאמפ שטראוס האואר ופלד בניו יורק.  הגב 'שרצקי-יפו מחזיקה בתארים ראשונים במשפטים והתואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת חיפה ותואר LL.M מאוניברסיטת קולומביה (ניו יורק), והיא חברה בלשכת עורכי הדין בישראל ולשכת ניו יורק.  הגב 'שרצקי-יפו הוא אחייניתו של איזי שרצקי ובת הדודה של אייל, ניר וגיל שרצקי והבת של אפרים שרצקי.

עמי סרנגה מכהן כמשנה למנכ"ל החברה בישראל שלנו מאז 2011. לפני זה מר סרנגה שימש כסמנכ"ל השיווק שלנו מאז 2008. לפני 2008, מר סרנגה ניהל את חטיבת העסקים הקטנים והבינוניים של פלאפון תקשורת בע"מ, אחת מ מפעילי רשתות תקשורת הגדולים בישראל.  מר סרנגה בעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמרכז האקדמי רופין, ישראל.

אלי קמר שימש כמנהל כספים ראשי וסמנכ"ל כספים של החברה שלנו מאז 1999, לאחר ששמש כמנהל מחלקת הכספים שלה מאז 1997. לפני  זה, מר קמר עבד כרואה חשבון בפאהן קנה ושות ', .  מר קמר הוא רו"ח ובעל תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה למנהל וישראל תואר MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן.

גיא אהרונוב שימש כיועץ המשפטי בבית שלנו מאז 1999. לפני שהצטרף לחברה שלנו, הוא עבד כעורך דין בכהן להט ושות '. מר אהרונוב מחזיק בתארים ראשון במשפטים ותואר שניים במשפטים מאוניברסיטת תל אביב.

אודי מזרחי שימש כסמנכ"ל כספים שלנו מאז שנת 2000. מר מזרחי הוא רו"ח ובעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מהמרכז האקדמי רופין, ישראל.

התקנון שלנו מספק תנאים לשלוש שנים מדורגות לכל המנהלים שלנו (למעט הדירקטורים החיצוניים שלנו, שנבחרים בהתאם להוראות חוק החברות בישראל).  הדירקטורים במועצת המנהלים שלנו (למעט הדירקטורים החיצוניים) מחולקים לשלוש קטגוריות, וכל כיתה של דירקטורים מכהנת לתקופה של שלוש שנים, כדלקמן: ניר שרצקי, יגאל שני ויהודה כהנא (קטגוריה ב '), שהיו מחדש נבחר ב -13 בדצמבר 2014;  איזי שרצקי, גיל שרצקי וזאב קורן (קטגוריה ג), שנבחרו מחדש ב -6 בדצמבר 2012;  ואייל שרצקי, אפרים שרצקי ,, טל שרצקי-יפו ויואב כהנא (קטגוריה א), שנבחר מחדש ב -26 בדצמבר, 2013. סיווג זה של הדירקטוריון רשאי לעכב או למנוע שינוי השליטה בחברה שלנו.

מר ישראל ברון וד"ר אורנה אופיר נבחרו מחדש לכהונה כדירקטורים חיצוניים לתקופה של שלוש שנים, כנדרש על פי חוק החברות הישראליות ב -13 בדצמבר, 2011. ד"ר אופיר נפטרה בינואר 2014. ב -30 באפריל, 2014, מונה מר גידעון קוטלר כדירקטור חיצוני על ידי אסיפת בעלי מניות מיוחדת.

בנוסף, בכוונת החברה למנות למועצת המנהלים שלה לפני פגישה זו אישה שאינה אדם או שליטתה היחסית (כהגדרת מונח זה בחוק החברות הישראליות), על מנת לעמוד במתן חוק החברות ישראלי, המספק כי אם, בעת בחירתו של הדירקטור החיצוני, כל הדירקטורים שאינם בעלי שליטה או קרוביהם אנשים הם מאותו המין, ולאחר מכן את הדירקטור החיצוני נבחר חייב להיות מהמין האחר.